Магазин

описание магазина

Ікони - Календари - Картини - Картини акварель - Картини олія - Книги - Листівки - Поліграфія

«Ікона. Діва Марія з Ісусом» (копія), 2018 р.

замовити

Картина художника середньовіччя Карло Крівеллі, майстер іконопису і портрету. Центрі композиції діва Марія з малим Ісусом на колінах. Картина виконана в техніці 14 століття. Матеріали: Полотно, акрилове золото, срібло, олійні фарби, рама-багет.

«Парнас» 2018р.

замовити

Картина 217х170 см. В основу сюжету лягли міфи Древньої Греції. Гора Парнас—міфологічне місце на грецькому острові — осередок муз, філософів поетів та їх мусогеда Аполона. Головні герої Аполон та його вічна супутниця Муза, які принесли людям багацтво театрального мистецтва.

«Юдіф» (Копія),2017 р.

замовити

Картина «Юдіф» видатного художника Лукаса Кранаха длизько 1530 року. Виконана в старовинній середньовічній тенології олійного живопису, що передає усе багатство вбрання, прикрас і металу.

Автопортрет К. Маковського, (копія) 2017 р. (Продано)

замовити

Портрет видатного художника Костянтина Маковського середини 19 століття. Талановитий портретист, один з перших передвижників, працював в період романтизму , реалізму, академізму, імпресіонізму. Копія автопортрет виконано олійною технікою притаманною реалізму 19 ст. Картина підходить для будь-якого інтер’єру. Матеріал: Лляне полотно на підрамнику, олія, рама-багет.

«Голандський натюрморт» (копія), 2015 р.

замовити

Картина видатного майстра північної голандської школи написана в сучасній манері з використанням фактур. В основі постановки вишуканий голандський посуд з фруктами,що підкреслює багатство і статок голандців 16 століття в часи географічних відкриттів та заморської торгівлі.

«Натюрморт з левом», 2017 р.

Ціна - 10000 грн. замовити

Композицію складають різноманітні ужиткові предмети українського інтер’єру 19 століття. Головним центром композиції виступає велика макітра з букетом сухостою. На макітрі зображений лев притаманний творчості української художниці Марії Примаченко.

«Античний», 2017р.

замовити

В основі композиції картини лежить антична гіпсова плита з рельєфом, давньогрецького філософа-мандрівника, доповнений різноманітними предметами, квітами та драперіями. Картина виконана в холодній гаммі кольорів. Підходить для будь-якого інтер’єру. Матеріали: Лляне полотно на підрамнику, олійні фарби, дерев’яна рама.

«Натюрморт з маками», 2015 р.

замовити

Постановка натюрморта складається з українського посуду, доповнені яблуками квітами та драперіями. Головний центр композиції пузатий глек, притаманний полтавській області та червоні маки з колосками. Картина написана в теплій гаммі кольорів. Картина органічно вписується в інтер’єри вільного стилю. Матеріали: Полотно двп, олійні фарби, дерев’яна рама.

«Український посуд», 2016 р.

замовити

Набір традиційно українського посуду: макітри тарілка та глек. Композицію доповнюють фрукти і драперії. Картина виконана в теплій гаммі. Підходить для будь-якого інтер’єру українського стилю або стилю «прованс», «Рустік». Матеріали: Акварельний папір, акварельні фарби.