Майстер-класи

17.04.2019

Майстер клас розпис по дереву.

Розкриває можливості розпису різними художніми техніками по дерев’янній основі (дощечка, тарілка чи інша дерев’яна заготівка)

Майстер клас художнє дзеркало

Дзеркало загадковий предмет, воно показує не тільки відображення але й душу-внутрішній світ митця. Прикрасити дзеркало так, щоб воно стало оригінальним елементом інтерьєру вашої оселі, розповість майстер з художньої мозаїки Наталія Писаренко.

Майстер клас олійний живопис

Широке застосування в Європі олійний живопис отримав на початку XV століття завдяки мистецтву нідерландського живописця Яна ван Ейка.

Майстер клас художня писанка

Художня писанка – це той випадок коли можна не тільки розкрити свій писанкарський талант, а й створити витвір мистецтва просто, за декілька годин творчої насолоди.

Майстер клас акварельний живопис

Акварельний живопис – історія винекненя акварельних фарб бере свій початок з далекого сходу. Акварель улюблені фарби імператора використовували для написання чудових картин, що згодом прикрашали затишні палаци.

Майстер клас паперова ілюстрація

Паперова ілюстрація – це унікальний майстер клас, де навчаються правильно сприймати ілюстраційний ряд на прикладі дитячих книжок.

Майстер клас іграшки з полімерної глини

Полімерна глина — це матеріал, що дозволяє працювати без води і бруду, а також швидко висихає, а це означаєщо за короткий час можна виготовляти фігурки використовуючи мінімум зусиль і максимум фінтазії.

Подарунки своїми руками

Подарунки – будемо вчитися робити подарунки з паперових матеріалів та фарб, аплікація і тканина. Майстер клас для всіх хто бажає створити особливий подарунок для близьких та друзів (підходить для дітей від 5 і більше років).